MK Kök Hücreli Gül Su'yu
MK Kök Hücreli Gül Su'yu
MK Kök Hücreli Gül Su'yu
MK Kök Hücreli Gül Su'yu

MK Kök Hücreli Gül Su'yu

Fiyat : ₺459,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 592

Güçlendirilmiş Özel Formül

 

 

 

Rose Damascena Kök Hücresi, özellikle kaz ayakları üzerinde yok edici etkisini göstermekle birlikte yüzdeki kırışıklıkların görünürmünün azaltılmasına yardımcı olur. Cilt hücrelerini yenileyerek daha genç bir görünüm kazandirarak cilde ışıltı verir.

MK Kök Hücreli Gül Su'yu 200 ml


Isparta güllerinden elde edilen 100% saflıktaki MK Kök Hücreli Gül Su'yu eşsiz güzellikte bir kokuya, özel bir kaliteye ve güllerin sinerjisine sahiptir. Mevsiminde sabahın ilk ışıkları ile toplanan en iyi damask
gülleri, doğal ve saf dağ Su'ları ile geleneksel yöntemler kullanılarak bakır ibriklerde distile edilir. Elde edilen saf gül Su'yu, yağından ayrıştırılmadan üretilir. MK Kök Hücreli Gül Su'yu cildinizi kirlerden
ve makyajdan arındırırken gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Cildi derinlemesine nemlendirir ve yatıştırır. İçeriğindeki vitaminler ve mineraller ile cildinizi besler ve sağlıklı bir görünüm kazandIrır.


Rosa Damascena Gül Kök Hücresi;


Rosa Damascena cinsi güllerin kök hücresi, özellikle kaz ayakların yok edici etkisini gösterirken yüzdeki kırışıklıkların görünümünün azaltılmasına yardımcı olur. Cilt direncini iyileştirmeye veya eski haline getirmeye yardımcı olur.


Beyaz Gül Kök Hücresi;

Beyaz Gül Kök Hücresi, cildi canlandırmaya yardımcı olarak ışıltısını kazandırır. Cildi daha parlak ve daha dengeli hale getirir, pigmentasyon kusurların görünümünü azaltır. Ayrıca cilt bariyerini güçlendirir.


Faydaları;


Güçlü bir antioksidan; serbest radikallere karşı koruyucu bir kalkan 
oluşturur.

Yoğun Nemlendirici; cilt için nem kaynağı.

Sıkılaştırıcı etkiler;daha pürüzsüz cilt hissi.

Vitaminler ve mineraller; cildinizin ihtiyaç duyduğu mineralleri ve vitaminleri geri kazandırarak yaşlılık karşıtı koruma sağlar.

Kirışıklık Karşıtı; özellikle kaz ayaklarını yok edici etki.

Parlaklık; daha parlak ve daha işıltılı bir cilt.

Yenileyici; cilt hücrelerini yenileyerek daha genç bir görünüm kazandırır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR