MK Gül Kuvars Taşı 40 Gr
MK Gül Kuvars Taşı 40 Gr
MK Gül Kuvars Taşı 40 Gr

MK Gül Kuvars Taşı 40 Gr

İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺46,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 47527

Su canlı hayatı için yaşamsal bir değerdedir. Hayatımızda bu kadar önemli bir yeri olan Su’dan en iyi şekilde yararlanabilmemiz, Su’yun bazı niteliklerini kaybetmemiş olması ile doğrudan ilgilidir. İnsan için en yararlı özellikleri taşıyan suya "canlı Su” adı verilmektedir ve bu Su, canlandıran, enerji katan özelliklerinin yanı sıra canlı metabolizmalarının en çok ihtiyaç duyduğu Su’dur. Canlı Su, vücutta bulunan atıkların hücreden daha hızlı ve etkili atılmasını sağlayıp bir tür detoks etkisi yaparak metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlar. Metabolizmanın daha hızlı çalışmasıyla bağışıklık sistemi güçlenir. Vücudun %70’ini oluşturan Su’yun kalitesi ve enerjisi ne kadar yüksekse, o kadar sağlıklı olduğumuz bir gerçektir. 

 

Canlı Su Nedir? Su Nasıl Canlandırılır? 

Canlı Su; doğal kaynaktan çıktığı haliyle olan, henüz şişelenmemiş, içerdiği minarellerce eksilmeye uğramamış, akarsularda olduğu gibi molekül yapısındaki altıgen şekli bozulmamış en ideal Su’dur. 

Pet şişelere yada plastik damacanaya girmiş Su’lar, musluklarımızdan akan Su’lar canlı Su değildir. 

Şişelenmemiş akarsu ve nehir Su’ları canlı Su’dur. Canlı Su şişelenme veya borudan geçme işlemi sonrasında canlılığını yitirir. Fakat, Su’larımızı yeniden canlandırmak mümkündür. Su canlandırmak için çok çeşitli yöntemlerden söz edebiliriz. 

 

Su Nasıl Canlandırılır?  

Su’yu toprak testilerde saklamak Su’yu canlandırmak için bilinen en eski ve geleneksel yöntemdir. Kullanılan testinin mutlaka sırsız olması gerekir. Ayrıca toprak testinin yapılacağı ham madde olan toprağın mineralce çok zengin olması, gül kuvarsı barındırması mühimdir. Toprak testiden Su içmenin faydaları yüzyıllardır bilinmektedir.  

 

Genel olarak baktığımızda Su’ya oksijen ve canlılık kazandırmanın en kolay yollarından biri Su’yu aynı akarsuların kaynağında olduğu gibi doğal taşlarla temas ettirmektir. Bu taşlar içerisinde en etkili olan ise Gül Kuvars Taşı... 

Çünkü Gül Kuvars Taşı içeriğinde mağnezyum, sodyum barındırdığı gibi taşın içinde donmuş Su bulunur. Çıkarıldığı bölgede doğada zor bulunan “nadir toprak elementleri” varsa gül kuvars taşının barındırdığı enerji oldukça yüksek olacaktır. 

 

Neden Canlı Su İçmeliyiz? 

Canlılığını kaybetmiş Su bünyesinde yeterli oksijeni taşımaz. Bu nedenle vücudumuz, Su’dan alması gereken minerali yeterince alamaz. Canlı Su içtiğimizde Su’yun tüm şifası, mineralleri bünyemize katılır. Ayrıca Canlı Su, diğer besinlerden aldığımız faydanın da artmasına yardımcı olacaktır. 

 

 

 

Kullanımı ;

Günlük tüketmek olduğunuz suyun içerisine gül kuvars taşını yıkadıktan sonra 1 litre suyun içerisinde 40 dk bekletiniz daha sonra tüketiniz 40 gr taş 20 litre su sonrası yenileme isteyecektir

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR