MK Gül Su'yu
MK Gül Su'yu

MK %100 Doğal Yağı Alınmamış Gül Suyu

Fiyat : ₺179,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0

Isparta güllerinden elde edilen %100 saflıktaki MK Gül Su’yu eşsiz güzellikte bir kokuya, özel bir kaliteye ve organik güllerin sinerjisine sahiptir.

MK Gül Su’yu;

Isparta güllerinden elde edilen %100 saflıktaki MK Gül Su’yu eşsiz güzellikte bir kokuya, özel bir kaliteye ve organik güllerin sinerjisine sahiptir. El işçiliği ile toplanan en iyi damask gülleri, doğal ve saf dağ Su’ları ile geleneksel yöntemler kullanılarak bakır imbiklerde distile edilir. Elde edilen saf gül Su’yu, mucizevi iksir yağından ayrıştırılmadan üretilir. MK Gül Su’yu cildinizi kirlerden ve makyajdan arındırırken gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Cildi derinlemesine nemlendirir ve yatıştırır. İçeriğindeki vitaminler ve mineraller ile cildinizi besler ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.

Faydaları;

•    Güçlü bir antioksidan; cildinizi güneşin zararlı ışınlarına ve serbest radikallere karşı koruyucu bir kalkan oluşturur.

•    Sıkılaştırıcı; cildinizin kolajen üretimini destekleyerek cilt elastikiyetinin artmasına ve cildinizin sıkılaşmasına yardımcı olur.

•    Vitaminler ve mineraller; cildinizin ihtiyaç duyduğu mineralleri ve vitaminleri geri kazandırarak yaşlılık karşıtı koruma sağlar.

•    Arındırıcı; cildinizi, yaşam alanlarımızda bulunan kirlerden ve günlük makyajınızdan doğal bir şekilde arındırır.

•    Derinlemesine nemlendirir; cildinizin, gün içerisinde ihtiyaç duyduğu Su’yu kazandırarak cildi uzun süre nemli tutar ve doğal bir görünüme kavuşmasını sağlar.

 

Kullanım Şekli;

Bir miktar MK Gül Su’yu ile makyaj pamuğunuzu ıslatarak sabah akşam olmak üzere, yüz, boyun ve dekolte bölgenize uygulayabilirsiniz. Ayrıca gün içerisinde ihtiyaç hissettiğiniz her an bu uygulamayı yapabilir; cildinizi arındırır, dengeler, besler, sıkılaştırır ve ferahlamasını sağlayabilirsiniz.

Harici kullanım içindir.