MK Zeytin Yaprağı İncir Meyvesi Sıvı Ekstraktı
MK Zeytin Yaprağı İncir Meyvesi Sıvı Ekstraktı
MK Zeytin Yaprağı İncir Meyvesi Sıvı Ekstraktı
MK Zeytin Yaprağı İncir Meyvesi Sıvı Ekstraktı

MK Zeytin Yaprağı İncir Meyvesi Sıvı Ekstraktı

Stok Miktarı : 0

MK ZEYTİN YAPRAĞI & İNCİR MEYVESİ SIVI EKSTRAKTI

Her bitkide birden fazla etken madde vardır. Bitki içerisindeki etken maddeyi en sağlıklı şekilde elde etmenin tek yolu "Ekstrasyon” yöntemidir. Ekstrasyon yöntemi ile elde edilen bitki öz Su’yuna bilimde " Ekstrakt” denir.


Ekstrakt Nedir ?
Özel olarak kurutulmuş bitkilerden, özel ekstraksiyon yöntemleri kullanılarak, ayrıştırma (osmoz) işlemlerinin gerçekleştirilmesi sonucunda elde edilen, ilaç hammaddesi olarak da kullanılan bitki öz Su’larına (etken maddelere) "EKSTRAKT" denir.
Bitkilerin kurutulup toz haline getirilmesine veya bitkilerin kaynatılmasıyla elde edilen Su’ya asla ekstrakt denmez. Bu bir aldatmacadır. Ekstrakt elde etmede dikkat edilecek en önemli husus, bitkinin nasıl kurutulacağıdır. Bitkinin öz Su’yunun alınması diye de tabir edilen bu işlem, güneşte veya yüksek ısıda gerçekleştirilirse, etken maddeler bozulur. İdeal olan bizim üretimimizde olduğu gibi; düşük ısı alçak basınç yöntemini uygulamaktır. Buna "yerçekimsiz steril laboratuvar" koşulları adını veriyoruz. 


MK Zeytin Yaprağı & İncir Meyvesi Sıvı Ekstraktı Nasıl Kullanılır ? 


Günlük 2 ölçek (bir ölçek 5ml) kullanılması önerilmektedir.

Sabah kalkınca ve gece yatmadan az önce tüketilmesi tavsiye edilir.

 

İçindekiler;
Zeytin Yaprağı Ekstraktı % 47, İncir Meyvesi Ekstraktı % 3, İncir meyvesinden elde edilen kıvam arttırıcı, tatlandırıcı gliserol % 50


*İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak endikasyon ve hastalık adı belirtilerek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil bitkisel besin destek ürünüdür.

 

 

Uyarı;
Tavsiye edilen tüketim miktarını aşmayınız.
Takviye edici gıdalar besin yerine geçmez.
Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
İlaç değildir. Gıda takviyesidir.
İlaç kullanılması, hamilelik ve emzirme gibi durumlarda doktorunuza danışınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR