MK Saç Ve Vücut Bakım Seti
MK Saç Ve Vücut Bakım Seti

MK Saç Ve Vücut Bakım Seti

Stok Miktarı : 0

MK Miracle Gül Keratin Oleuropein Şampuan;

 

Sert kimyasallara ihtiyaç duymadan, ısı veren şekillendiriciler olmadan; doğal haliyle güzel, yumuşak, kabarmayan, parlak saçlar mümkün. MK Miracle Gül Keratin Oleuropein Şampuanı içeriğindeki doğal gül yağı sayesinde nemlendirir, besler, canlandırır. Keratin ise saçlarınızın ihtiyacı olan gücü kazandırır, kırılmadan uzayan saçlara kavuşmanıza yardımcı olur. Zeytin yaprağından doğal yollar ile elde edilen oleuropein ise saç derisinin bakteri virüs, toz, kir gibi dış etkenlerden nazik bir şekilde arındırır saç derisindeki hücrelerin yenilenmesini sağlıyarak yeni saç oluşumunu destekler.

 

Kullanım Şekli;

 

Bir miktar MK Miracle Gül Keratin Oleuropein Şampuanını avucunuza dökün ve ıslak olan saç diplerinize nazikçe masaj yaparak, köpürtün. Bol su ile durulayınız. Günlük kullanım için uygundur.

 

 

 

MK Oleuropein Gül Vücut Losyonu;


MK Oleuropein Gül Vücut Losyonu cildinizi hyaluronik asit ile derinlemesine nemlendirir ve cildinizi zengin D-Pantenol ile onarır. Cildi zararlı güneş ışığından korur, koyu lekelerin görünümünü azaltır ve cildinize ipeksi bir doku bırakır. Cildinize doğal yağlarla yoğun antioksidan etki sağlar. Oleuropein ile cildinizdeki hücrelerin yenilenmesini sağlar bu sayede vücuda genç bir görüm sağlar.

 

Kullanım Şekli;


Parmak uçları ile cilde bol miktarda uygulayın ve dairesel hareketlerle hafifçe masaj yapın.