MK Gül Göz Çevresi Serumu & MK Gül Su'yu
MK Gül Göz Çevresi Serumu & MK Gül Su'yu

MK Gül Göz Çevresi Serumu & MK Gül Su'yu

Stok Miktarı : 870

MK Gül Su’yu;

Isparta güllerinden elde edilen %100 saflıktaki MK Gül Su’yu eşsiz güzellikte bir kokuya, özel bir kaliteye ve organik güllerin sinerjisine sahiptir. El işçiliği ile toplanan en iyi damask gülleri, doğal ve saf dağ Su’ları ile geleneksel yöntemler kullanılarak bakır imbiklerde distile edilir. Elde edilen saf gül Su’yu, mucizevi iksir yağından ayrıştırılmadan üretilir. MK Gül Su’yu cildinizi kirlerden ve makyajdan arındırırken gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Cildi derinlemesine nemlendirir ve yatıştırır. İçeriğindeki vitaminler ve mineraller ile cildinizi besler ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.

Faydaları;

•    Güçlü bir antioksidan; cildinizi güneşin zararlı ışınlarına ve serbest radikallere karşı koruyucu bir kalkan oluşturur.

•    Sıkılaştırıcı; cildinizin kolajen üretimini destekleyerek cilt elastikiyetinin artmasına ve cildinizin sıkılaşmasına yardımcı olur.

•    Vitaminler ve mineraller; cildinizin ihtiyaç duyduğu mineralleri ve vitaminleri geri kazandırarak yaşlılık karşıtı koruma sağlar.

•    Arındırıcı; cildinizi, yaşam alanlarımızda bulunan kirlerden ve günlük makyajınızdan doğal bir şekilde arındırır.

•    Derinlemesine nemlendirir; cildinizin, gün içerisinde ihtiyaç duyduğu Su’yu kazandırarak cildi uzun süre nemli tutar ve doğal bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Kullanım Şekli;

Bir miktar MK Gül Su’yu ile makyaj pamuğunuzu ıslatarak sabah akşam olmak üzere, yüz, boyun ve dekolte bölgenize uygulayabilirsiniz. Ayrıca gün içerisinde ihtiyaç hissettiğiniz her an bu uygulamayı yapabilir; cildinizi arındırır, dengeler, besler, sıkılaştırır ve ferahlamasını sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

MK Miracle Gül Göz Serumu

MK MİRACLE Gül Göz Serumu, gül Su'yu ile hazırlanmış özel formülü ile hava kirliliği, yorgunluk ve yaşa bağlı faktörler ile canlılığını kaybetmiş göz çevresini  besler ve gençlik ışıltısını geri kazanmasına yardımcı olur.

Cildin temel yapı taşlarını ihtiva eden formülü peptid kompleksi sağlıklı bir görünüm için cildinizi derinlemesine besler, göz çevresindeki ince deriye canlılık ve nem verir. Hyaluronik asit cildinize ihtiyacı olan enerjiyi sağlar ve aydınlık bir görünüm kazandırır, eşsiz nemlendirme özellikleriyle nem kaybına bağlı çizgi görünümünü azaltır.

 

Faydaları;

Sıkılaştırıcı; cildinizin kolajen üretimini destekleyerek cilt elastikiyetinin artmasına ve cildinizin sıkılaşmasına yardımcı olur.
•Derinlemesine nemlendirir; cildinizin, gün içerisinde ihtiyaç duyduğu suyu kazandırarak cildi uzun süre nemli tutar ve doğal bir görünüme kavuşmasını sağlar.  

 

 

Kullanım Şekli;

Her sabah ve akşam temizlenmiş cilde uygulayınız.(MK cilt bakım ürünlerimizi uyguladıktan sonra kullanılmasını öneriyoruz.) Bir kaç damla serumu göz çevrenize - göz altınıza, göz kapaklarınızın dış kenarlarına uygulayınız. İyice emilene kadar hassas bir masaj ile cilde yediriniz. Tüm cilt bakım ürünlerinde olduğu gibi gözleriniz ile doğrudan temasından kaçınınız. Temas durumda gözlerinizi su ile durulayınız.

Harici kullanım içindir.