MK Gül Göz Serumu
MK Gül Göz Serumu

MK Gençleştirici Göz Çevresi Serumu

Stok Miktarı : 450

Isparta güllerinden elde edilen %100 saflıktaki organik gül yağı içeren MK Gül Göz Serumu , olağanüstü güzellikte bir kokuya, özel bir kaliteye ve organik güllerin sinerjisine sahiptir.

MK Miracle Gül Göz Serumu

MK MİRACLE Gül Göz Serumu, gül Su'yu ile hazırlanmış özel formülü ile hava kirliliği, yorgunluk ve yaşa bağlı faktörler ile canlılığını kaybetmiş göz çevresini  besler ve gençlik ışıltısını geri kazanmasına yardımcı olur.

Cildin temel yapı taşlarını ihtiva eden formülü peptid kompleksi sağlıklı bir görünüm için cildinizi derinlemesine besler, göz çevresindeki ince deriye canlılık ve nem verir. Hyaluronik asit cildinize ihtiyacı olan enerjiyi sağlar ve aydınlık bir görünüm kazandırır, eşsiz nemlendirme özellikleriyle nem kaybına bağlı çizgi görünümünü azaltır.

 

 

 

Faydaları;

Sıkılaştırıcı; cildinizin kolajen üretimini destekleyerek cilt elastikiyetinin artmasına ve cildinizin sıkılaşmasına yardımcı olur.
•Derinlemesine nemlendirir; cildinizin, gün içerisinde ihtiyaç duyduğu suyu kazandırarak cildi uzun süre nemli tutar ve doğal bir görünüme kavuşmasını sağlar.  

 

 

 

Kullanım Şekli;

Her sabah ve akşam temizlenmiş cilde uygulayınız.(MK cilt bakım ürünlerimizi uyguladıktan sonra kullanılmasını öneriyoruz.) Bir kaç damla serumu göz çevrenize - göz altınıza, göz kapaklarınızın dış kenarlarına uygulayınız. İyice emilene kadar hassas bir masaj ile cilde yediriniz. Tüm cilt bakım ürünlerinde olduğu gibi gözleriniz ile doğrudan temasından kaçınınız. Temas durumda gözlerinizi su ile durulayınız.

Harici kullanım içindir.

Benzer Ürünler
Etiketler
göz, serum, gül suyu,