Kök Hücreli Gül Su'yu
Kök Hücreli Gül Su'yu

MK Kök Hücreli Gül Su'yu

Fiyat : ₺229,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 4500

Güçlendirilmiş Özel Formül

Rose Damascena Kök Hücresi, özellikle kaz ayakları üzerinde yok edici etkisini göstermekle birlikte yüzdeki kırışıklıkların görünümünün azaltılmasına yardımcı olur. Cilt hücrelerini yenileyerek daha genç bir görünüm kazandırarak cilde ışıltı verir.

MK Kök Hücreli Gül Su'yu 200 ml 

Isparta güllerinden elde edilen 100% saflıktaki MK Kök Hücreli Gül Su’yu eşsiz güzellikte bir kokuya, özel bir kaliteye ve güllerin sinerjisine sahiptir. Mevsiminde sabahın ilk ışıkları ile toplanan en iyi damask gülleri, doğal ve saf dağ Su’ları ile geleneksel yöntemler kullanılarak bakır imbiklerde distile edilir. Elde edilen saf gül Su’yu, yağından ayrıştırılmadan üretilir. MK Kök Hücreli Gül Su’yu cildinizi kirlerden ve makyajdan arındırırken gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Cildi derinlemesine nemlendirir ve yatıştırır. İçeriğindeki vitaminler ve mineraller ile cildinizi besler ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.Rosa Damascena Gül Kök Hücresi;
Rosa Damascena cinsi güllerin kök hücresi, özellikle kaz ayaklarını yok edici etkisini gösterirken yüzdeki kırışıklıkların görünümünün azaltılmasına yardımcı olur. Cilt direncini iyileştirmeye veya eski haline getirmeye yardımcı olur.Beyaz Gül Kök Hücresi;
Beyaz Gül Kök Hücresi, cildi canlandırmaya yardımcı olarak ışıltısını kazandırır. Cildi daha parlak ve daha dengeli hale getirir; pigmentasyon kusurlarının görünümünü azaltır. Ayrıca cilt bariyerini güçlendirir.

 

Faydaları;

Güçlü bir antioksidan; serbest radikallere karşı koruyucu bir kalkan oluşturur.

Yoğun Nemlendirici; cilt için nem kaynağı.

Sıkılaştırıcı etkiler;daha pürüzsüz cilt hissi.

Vitaminler ve mineraller; cildinizin ihtiyaç duyduğu mineralleri ve vitaminleri geri kazandırarak yaşlılık karşıtı koruma sağlar.

Kırışıklık Karşıtı; özellikle kaz ayaklarını yok edici etki.

Parlaklık ; daha parlak ve daha ışıltılı bir cilt.

Yenileyici ; cilt hücrelerini yenileyerek daha genç bir görünüm kazandırır.

 

Kullanım Şekli;

Bir miktar MK Kök Hücreli Gül Su’yu ile makyaj pamuğunuzu ıslatarak sabah ve akşam yüz, boyun ve dekolte bölgenize uygulayabilirsiniz. Ayrıca gün içerisinde ihtiyaç hissettiğiniz her an bu uygulamayı yapabilir; cildinizi arındırır, dengeler, besler, sıkılaştırır ve ferahlamasını sağlayabilirsiniz. Harici kullanım içindir.